Tere tulemast Energiast sõltumatuse maailma!

 

…kuni esimese tutvuseni meie veebilehega on paljud teist veel tarditsioonilise mõtlemise kammitsais, ja elavad eelmises sajandis, rääkides “SOOJUSBALANSI DEFITSIIDIST” (puudujäägist) kui stabiilsest füüsilisest nähtusest. Teisi sõnu – oleme harjunud, et soojust siseruumides ei ole kunagi piisavalt. Niisugused kaasaegsed ehitised,  majad ilma traditsioonilise küttesüsteemita, tunduvad olevat inimese elutegevuse seisukohalt täiesti vastuvõetamatud.

 

Aastatepikkuse uurimistöö tulemusena on Nižni Novgoridis elav vene teadlane jõudnud uue füüsilise nähtuseni – “SOOJUSBALANSI PROFITSIIT” (ülejääk) regulaarselt ekspluateeritavates hoonetes. Millega on tegemist? See on soojus, aga seega ka mugavuse ja heaolu tunne  igas kivihoones, kus puudub traditsiooniline küttesüsteem  - seda isegi täiesti kontinentaalse kliima tingimustes … Paljud ei suuda seda uskuda ega kujuta ette tubasid ilma aknaaluste radiaatorite, kaminate või köetavate ahjudeta, maju  ilma õli, gaasi  või pelletitega köetava katlamajata.

 

Käesoleval ajal, mil energiakandjate, kütte ja elamispinna hinnad pidevalt tõusevad, on muutunud äärmiselt aktuaalseks hoonete ekspluatatsioonitsükli,  (mehhaanilise, tuleohutusalase, ökoloogilise ja hügieenilise) ohutuse suurendamine, nii elu- kui tootmis- ja ärihoonete soojapidavuse suurendamine kogu nende eksplateerimise perioodil. See on oluline nii inimese kui ümbritseva keskkonna seisukohast vaadatuna: vähenevad atmosfääri paisatavate ohtlike jäätainete kogused, säilivad loodusressursid, energiakandjad, vähenevad kulutused majade kütmisele ja jahutamisele, ruumides viibimine ja elamine muutub mugavamaks, õigustust leiavad uut tüüpi majade ehitamiseks tehtavad investeeringud.

 

 Ei ole keeruline vähendada kulutsi kütmisele 5 kuni 25 korda, see aga tähendab paljudel juhtudel kulutuste kahanemist nullilähedasteks. . On vaid vaja teada, kuidas seda teha!

 

*** Peame Teile esmalt selgitama, et kivist,  praktiliselt  olematute küttekuludega  passiivmajade ehitamisel ükskõik millises kliimavöötmes, on prioriteetideks peale materjalide, soojusjuhtivuse ja tuulekidluse ka välispinna kate, õige arhitekuuriline lahendus, tõhus ventilatsioonisüsteem ja KOMPLEKSSED INNOVATIIVSED TEADMISED ning OSKUS NEID KASUTADA.

Igas ruumis, kus puudub traditsiooniline kütmise võimalus, kus aga toimub ükskõik milline tegevus, on hulgaliselt nähtamatuid soojusenergia allikaid: valgustus, töötavad olme- või büroomasinad, elektroonika, tootmis- või tehnoloogilised seadmed, inimestest kiirguv soojus, akendest sisse tulvav päikesesoojus.

 

Nüüd on meile teada, kuidas nähtamatut energiat akumuleerida ja salvestada. Jagame neid teadmisi meeleldi, et võiksite seda informatsiooni kasutada, kui hakkate ehitama uut elu- või tootmishoonet – 0-Energiakuluga kivist passiivmaja.

 

On aeg järelduste tegemiseks! Ole «ROHELISE ENERGIA” eest!

Ole Ökoloogilene!

 

 

 

Alljaotuste menüü

Firmast

ECOTOPLINE meeskond püsib aktiivselt madalenergia, ökoloogiliselt puhaste ja soojapidavate hoonete (majad, villad, äri-, olme- ja tööstushooned) arendamise ja ehitamise kursil. Kasutame kaasaegseid materjale ja innovatiivseid  komplekslahendusi, mis kaitsevad võrdselt mõlemaid osapooli – loodust ja tarbijat.

 

Käesoleval ajal pakume üht paremat,  patenteeritud hea soojapidavat seinamaterjali “RKK-Ekvaator” ning komplekseid ja innovatiivseid lahendusi uue põlvkonna kivist madalenergiamajade ehitamiseks vene päritolu tehnoloogia  “SOOJUSBALANSI PROFITSIIT” abil.

 

ECOTOPLINE võimaldab väikese kollektiivi jõududega toota kandvate seinte ehitusmaterjali mugavate ja soojapidavate, ilma traditsioonilise küttesüsteemita , kivist passiivmajade jaoks (olenevalt projektist ja regioonist). Ja seda ükskõik millises kliimavöötmes.

 

Meie missioon – pakkuda suuremal hulgal ökoloogilisi ning  innovatiivseid kaupu ja ideesid, ka kompleksseid lahendusi „Ökonoomne ja Ökoloogiline” soojapidavate ehitiste püstitamiseks

 

Ettevõtte vision – panna inimesi uutest ideedest ja tehnoloogiatest innustuma, laiendada võimaluste piire.

 

Eesmärgid – arendada ja suurendada kõrgkvaliteetsest betoonist toodete valmistamist ja müüki

 

Meie väärtushinnangud :

Kvaliteet – iga samm alates materjalide tellimisest ja tootmisest kuni toote jõudmiseni kliendi juurde objektile, on hoolikalt kavandatud ja just see võimaldab tagada nii toodete kui teenindamise  kõrge kvaliteedi.

Professionaalsus ja kvaliteet on meie ettevõtte hüüdlaused.

 

Paindlikkus – ettevõtte tegevus põhineb tootmise ja tehnoloogia paindlikkusel, mis võimaldab toota betoonelemente vastavalt tellijate individuaalsetele soovidele ja vajadustele.

 

Meeskonnatöö – meie edu aluseks on ühise eesmärgi teenimisele suunatud  hea meeskonnatöö. Oleme avatud meeskonnatöö täiustamisele, sest ainult nii suudame tagada ettevõtte edukuse kasvu.

 

Juhtlause – “Ökonoomselt ja Ökoloogiliselt!”

 

ECOTOPLINE on vene ettevõtte OOO “Экватор” esindussertifikaadi alusel  firma eksklusiivne esindaja Euroopas. Тoodete autoriõigused ja tehnoloogia on patenteeritud. Euroopas omavad meie  tooted CE sertifikaati ja markeeringut.

 

GAIA-ROSCH Generaator

Olles saksa ettevõtte GAIA-ROSCH GmbH diiler, pakume teile alternatiivset energiavarustuse lisalahendust teie 0 – ENERGIA kivimajale (võimalikele muudele ehitistele) uue põlvkonna generaatorite seeria „Roheline Energia“ abil.

 • ei sõltu päikesest ega tuulest,
 • ei vaja mistahes liiki kütust,
 • töövõimekus 24 / 7 / 365 päeva aastas,
 • kasutatav  mistahes kliimavöötmes,
 • ei vaja akusid.
 • väike paigalduspind.

Antud patenteeritud generaator on tõestus elektrivoolu tootmise alternatiivsest võimalusest kasutades Archimedese seadust (gravitatsioonijõud). On teada, et selleks kasutatakse spetsiaalseid kompressoreid ja kolmefaasilise voolu generaatoreid  koos võimsate neodüümmagnetitega.

Generaator on läbinud saksa TÜV katse ja omab ka СE sertifikatsiooni.

 

Pakume lahenduse täispaketti:

 • tehniline konsultatsioon,
 • arhitektuuriline lahendus,
 • teie objektini toimetamine,
 • tehniline montaaž,
 • ja generaatori garantiihooldus.

 

On aeg järelduste tegemiseks! Ole «ROHELISE ENERGIA” eest!

Ole Ökoloogiline!

Tehnilised  andmed

Lisa info

Jaga oma sõbrale

Meie rekvisiidid

ECOTOPLINE  OÜ

Estonia

Harjumaa, Harku vald,

Türisalu küla

 76706

Ottitooma tee

 

Tel. +372 52 41 525

E-mail: admin@ecotopline.com